Media ry

Helsingin yliopiston viestinnän opiskelijat

Fuksi, liity Helsingin yliopiston viestinnän opiskelijoiden ainejärjestö Media ry:n jäseneksi!

Jäseneksi voivat liittyä kaikki politiikan ja viestinnän koulutusohjelman opiskelijat sekä viestinnän vanhat pääaineopiskelijat. Liittyminen on ilmaista ja vaatii ainoastaan jäsenlomakkeen täyttämisen. Liityttyäsi jäseneksi Media ry huolehtii eduistasi opiskelijana ja pääset osallistumaan kaikkeen Media ry:n järjestämään toimintaan, esimerkiksi suosituille yrityssafareille.

Liity tällä lomakkeella Media ry:n jäseneksi.

Lomakkeella kerätään tietoja yhdistyksen jäsenrekisteriä varten. Tietoja käytetään vain jäsenrekisterin ylläpitoon. Tietoja ei luovuteta ulkopuolisille. Jäsenrekisteriä ylläpitää Media ry:n hallitus. Kysymykset jäsenrekisteriä koskevissa asioissa voi osoittaa hallituksen sihteerille. Hallituksen yhteystiedot löytyvät täältä.

Yhdistyksen jäsenrekisteriseloste on nähtävissä täällä.

Tags:

Comments are closed

Latest Comments

No comments to show.